MEDIACJE

Mediacje to jeden z moich ulubionych sposobów wspierania innych.

Miejsce pracy to nie tylko przestrzeń do wykonywania obowiązków zawodowych. To również miejsce budowania zależności, relacji, przyjaźni, antypatii i oczywiście konfliktów. Z doświadczenia wiem, że konflikt może być bardzo rozwojowy, zarówno dla organizacji, jak i dla relacji. Jednocześnie niezaopiekowany konflikt może być przyczyną obniżonej satysfakcji z pracy, działać destrukcyjnie na zespół, a nawet być jednym ze źródeł wypalenia zawodowego.

Prowadzę mediacje w duchu NVC. Działając jako mediatorka, skupiam się na empatii dla obu stron i wsparciu ich w znalezieniu satysfakcjonującego dla obu stron rozwiązania.

Jeśli chcesz, abym pomogła Ci dobrze rozwiązać konflikt w miejscu pracy i wykorzystać go do rozwoju zarówno swojego, jak i organizacji to zapraszam do kontaktu. Opowiem Ci, jak prowadzę proces mediacji.

Prowadzę mediacje w duchu NVC. Działając jako mediatorka, skupiam się na empatii dla obu stron i wsparciu ich w znalezieniu najlrpszego dla obu stron rozwiązania.

Jeśli chcesz, abym pomogła Ci dobrze rozwiązać konflikt w miejscu pracy i wykorzystać go do rozwoju zarówno swojego, jak i organizacji to zapraszam do kontaktu.

Opowiem Ci, jak prowadzę proces mediacji.

Konflikty są naturalną częścią życia rodzinnego. Jednak zdarza się, że stają się one destrukcyjne, szczególnie gdy są długotrwałe. Bywają też intensywniejsze w sytuacji, kiedy system rodzinny się zmienia np. w związku z rozwodem, śmiercią czy wyjazdem.

Prowadzę mediacje dla osób, które chcą rozwiązywać takie konflikty, poprawiać komunikację i lepiej współpracować w ramach rodziny.

Skontaktuj się ze mną, a opowiem Ci więcej o procesie mediacji!